Одна торгова марка AnimAll для задоволення всіх потреб домашніх тварин.

Надихнулися якістю Німеччини, організували виробництво зоотоварів в різних країнах по всьому світу, щоб створити продукт для турботливих українських власників тварин.

Все починається з назви

Філософія бренду товарів для собак, котів та гризунів AnimAll в тому, щоб спростити життя зообізнесменів та власників улюбленців. Це читається в самій назві торгової марки, що складається з “Animal” і “All”, тобто все для всіх тварин. Простота неймінгу та потенціал до легкого запам’ятовування, широкий асортимент у каталозі та конкурентна якість роблять зообренд AnimAll ідеальним партнером для більше 1000 зоомагазинів України.

13 років: історія розвитку та становлення

ТМ AnimAll сумлінно працює над створенням та тестуванням кожного продукту: від продажу лише наповнювачів для котячих лотків у 2012 році до широкого асортименту в 2023 році.

Кожна категорія товарів для тварин і продукт переживає 7 ступенів:
- аналіз ринку, виявлення потреб;
- пошук оптимальних рішень для задоволення потреби;
- створення прототипу, прорахунок рентабельності;
- тестування прототипу командою та фокус-групою кінцевих споживачів;
- поліпшення дизайну/формату за потреби;
- реалізація пробної партії серед лояльних продавців, збір відгуків;
- за успішного проходження всіх етапів, вихід на ринок в потрібному обсязі.

Кожний крок до реалізації кінцевому споживачу супроводжується контролем якості. У випадку браку (це буває дуже рідко), ми ретельно обробляємо заявку, знаходимо причину та ліквідуємо її. На головній сторінці можна ознайомитися детальніше про кожний етап історії розширення асортименту продукції товарів для котів та собак AnimAll.

Чесний бізнес та підтримка України

Виробничі потужності товарів AnimAll знаходяться в різних країнах, проте ветеринарна лінійка VetLine повністю виготовляється в Україні, під Харковом. Ми забезпечуємо робочі місця та офіційно сплачуємо податки. Працівники соціально захищені і компанія, незважаючи на кризи пандемії та початку повномасштабної війни, зберігає робочі місця.Продукція AnimAll ніколи не продавалась на території росії і не буде. З початку повномасштабного вторгнення наша команда активно допомагає службовцям та хвостатим захисникам України.

Професійний розвиток та масштабування

Команда Енімол відвідує головні ветеринарні події кожного року, приймає участь у конференціях від європейських та українських провідних спеціалістів, наприклад, IVC. Наші фахівці вивчають тенденції у ветеринарній медицині, фармакології, кінології та зоопсихології. Це дозволяє створювати дієві препарати для обробки тварин від паразитів, профілактичні та лікувальні засоби, цікаві іграшки та практичні аксесуари.Ми створюємо товари високої якості, тому поступово реалізуємо плани по займанню частки європейського ринку.

Підтримка чемпіонів, участь у виставках собак та котів

Бренд товарів для собак та котів AnimAll активно приймає участь у виставках та надає подарунки для переможців. На заходах FCI можна зустріти нашу команду біля брендованого стенду, яка охоче спілкується з заводчиками та гостями, консультує та проводить розіграші. Це дозволяє підвищувати впізнаваємість, а також тримати руку на пульсі: що турбує цільову аудиторію, чого не вистачає на зооринку, які товари користуються найбільшою любов’ю. Особливо приємно щоразу бачити одні й ті самі обличчя, які щоразу чекають та шукають стенди з улюбленою торговою маркою зоотоварів AnimAll.AnimAll - зообренд, що орієнтується на кінцевих покупців та зообізнес, пропонуючи приємне співвідношення ціни та якості.
на ринку
партнерів
товарів
Читати відгуки