Аши
"Обробляємо всіх тварин лише краплями на холку AnimAll VetLine. Працює, проблем з паразитами немає. Доступна ціна. Купуємо в інтернет-магазині Зоокомплекс або в зоомагазинах біля дому, завжди в наявності обробка"
Вєня
"Обожнюю іграшки від AnimALL. Окрема любов-іграшки в які можна покласти смаколики. Деяким іграшкам все багато років. Часто рекомендую друзям."
Арчі 🐶
"Ми користуємося 2 роки, нам дуже подобається ця фірма 😍 дуже полюбляємо іграшки від AnimAll🥰 недоліків немає ♥️"
Єва і Льоня
"Користуватися продукцією AnimAll почали літом 2022, дуже подобається мульт вітамінна паста, котики обожнюють тільки її😻 Рекомендую!"
Саманта
"Начала давать витамины не так давно , но за 2 недели шерсть начала больше блестеть,  меньше сыпаться и стала мягче . Спасибо AnimAll , купила на petslike."
Саманта
"Взяла сразу два мяча.
Из плюсов:
- хорошо прыгает
- светится в темноте
- нет пищалки ,  не будет травмировать психику собаки
- довольно плотный
- достаточно тяжёлый ,  удобно кидать далеко"
Юнона
"Дуже подобається дана продукція. Міцна, якісна амуніція, смаколики полюбляють і собаки, і котики. Рекомендую всім, хто питає який бренд краще. Супер!"
МОРІС,  СЬЮ , СКУБІ-ДУ
"Кормитуємося давно,  дуже подобаються Інапоанювачі та пелюшки рекомендуємо"
Грейс
"Дуже подобаються товари Animall за високу якість по доступній ціні. Собаці дуже подобаються іграшки з серій Animall FUN. Рекомендую!"
Локі
"Дуже подобається ця ТМ, всі товари якісні, стильні, використовую щодня"
Белла
"Першу іграшку купили в епіцентрі це була резинова кісточка з нереаль крутим запахом, знайшла вас в інсті і пішло поїхало, дуже любимо ваші товари"
Коти: Буря та Ваня, собаки: Грінч та Аши
"Користуємося продукцією AnimAll десь 4 роки. Нам дуже сильно подобається цій бренд та якість товару! Недоліков нема! Рекомендую усім цій бренд так як він самий найкращий по ціні та качеству 🥰"
Еліот та Клара
"Найбільше використовуємо деревний наповнювач, пробували різні фірми, але ваш найкращий. Також любимо ваші фіто пасти для котів, краплі для глаз."
Маркус та Рей
"Соєвий наповнювач від AnimAll то є любов"
Бася
"Наша кішка і ми також дуже полюбляємо продукцію AnimAll. Багато користуємося іграшками, рукавичкою-чесалкою (особисто цією рукавичкою дуже зручно прибирати котячу шерсть з меблі та стільців, де кішка відпочиває), усілякі маленькі іграшки завжди десь по кімнатах літають 😅 Також дуже крутий бентонітовий наповнювач для туалету. Запаху майже немає, гарно вбирає вологу, економно витрачається. Завжди раджу використовувати продукцію animall своїм друзям, знайомим, там моїм підписникам у соціальних мережах."
Бакс
"Всім рекомендуємо AnimAll 🙌🏻,користуємось вже багато років,в основному вет. препаратами,іграшками,смаколиками та також в нас є шопер від AnimAll ) Гарна та якісна продукція,все подобається"
Персик
"Давно користуюсь, всім рекомендую, особливо нефролайф наше спасіння"
Тобіас
"Користуємося наповнювачем Тофу з самого дитинства - а це вже майже два роки, як то кажуть, любов з першого користування 🤗 Нічого до лапок не липне, зручно прибирати і + можна змивати.Нещодавно спробували пасту для виведення шерсті, користуємося поки тиждень, але вже бачимо результат і на смак - дужееее смачно 😻"

Залишайте відгуки
про AnimAll:
допоможіть іншим обирати,
а нам - вдосконалюватися

Зообренд AnimAll прислухається до споживачів, щоб створювати дійсно ефективні зоотовари. Розкажіть нам про ваш досвід користування зоотоварами Animall, а також без страху пишіть пропозиції та ідеї.

Відгуки покупців на сайтах партнерів