Люди, що стоять
за брендом

Доглядати та любити по-справжньому

Олена
Бренд-менеджер групи товарів  "Гігієна"
Познайомитись
Анастасія
Бренд-менеджер групи товарів “Аксесуари
та ласощі”
Познайомитись
Марія
Фахівець з SMM
Познайомитись
Олена
Фахівець з методів розширення ринку збуту
Познайомитись
Михайло
Керівник відділу маркетингу
Познайомитись
Христина
Інтернет-маркетолог ЗОО напрямку
Познайомитись

Приєднуйтесь
до благодійної программи

Купуючи продукцію TM “Animal Vetline” ви допомагаєте тваринам.
AnimAll - бренд товарів для тварин, який несе соціальну відповідальність. Щомісяця допомагаємо притулкам України, передаємо ветеринарні препарати та засоби для догляду. Також ми надаємо особливі умови для покупки зоотоварів офіційним притулкам для тварин.
Це можливість некомерційним компаніям перетворювати донати небайдужих у більшу кількість обробок від паразитів, наповнювачів, іграшок та інших необхідних товарів для добробуту вихованців. Купуючи товари для собак та котів AnimAll, ви стаєте частиною благодійної міссії бренду.

Благомерч
Доброго вечора, ми
з України!

Команда AnimAll разом з усіма українцями спостерігала та голосувала на конкурсі художніх робіт для нових марок "Доброго вечора, ми з України", серед яких була і присвячена собакам-героям.
У марці об'єднані 3 герої сьогодення: сапер Пес Патрон, який тримає у зубах іграшку - герб ворога, 2-х голову курку; провідниця Ніколь у капелюсі переможця Євробачення, що надає психологічну допомогу в евакуаційних поїздах, а також прикордонна вівчарка з соняшником, яка пильно несе службу.
Отримайте власну марку та підтримайте службових тварин разом з ТМ AnimAll